top of page
Célia

Célia

 

SKU: 171/19
 • Опис

  Беж асиметричен сатен фустан. Сјајна ткаенина искористена во горниот дел за дополнителен побогат ефект.

  • сатен
  • асиметрија
  • сјајна ткаенина
  • страничен патент
 • Size Chart

  size chest waist hip
  XS / 34 80 cm 64 cm

  88 cm

  S / 36 84 cm 66 cm 90 cm
  M / 38 88 cm 70 cm 94 cm
  L / 40 92 cm 74 cm 98 cm
  XL / 42 96 cm 78 cm 102 cm
  XXL / 44 100 cm 82 cm 110 cm

  Chest: Measure under arms around the fullest part of the chest.

  Waist: Measure around natural waist with a loose tape.

  Hip: Place the measuring tape around the body at the fullest part of the lower hip, feet together.

   

Слични производи